konec (0:0)

15.09.2018, 18:00 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • 7. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 1.6 4.07 5.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:01:02)
Utkání končí bezbrankovou remízou, což je velmi dobrý výsledek pro Charleroi, naproti tomu je to další bodová ztráta Standardu. Ten navíc dnes podal hodně špatný výkon, rozhodně neodpovídající týmu, bojujícím o příčky nejvyšší.

90+6

90+4

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Collins Fai (Standard Lutych).

90+1

Nastavuje se šest minut, dnes tak borci stráví na hřišti o 13 minut více (v součtu s prvním poločasem).

90

Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Cristian Benavente, přichází Gabriele Angella.

89

Adama Niane (Charleroi) pálí z nějakých pětadvaceti metrů, ale trefuje jen dobře postaveného brankáře soupeře.

88

Nepřesný centr hostů z levé strany.

87

Žlutou kartu dostává Nicolas Penneteau (Sporting Charleroi).

87

Ani z této akce gól nepadne, ale Standardu patří poslední minuty zápasu.

85

Domácí vybojovali roh z levé strany.

83

Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Massimo Bruno, přichází Ali Gholizadeh.

83

Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Renaud Emond, přichází Orlando Sá.

80

Deset minut do konce normální hrací doby, dočkáme se tedy gólu? Před pár minutami k němu měli blízko hosté.

79

Hosté rozehráli z levé strany rohový kop, ale branku již ohrozit nedokázali.

78

78. Massimo Bruno (Charleroi) nepřekonal Ochou v domácí brance

78

Massimo Bruno (Charleroi) byl blízko gólu, jeho střelu z levé strany Guillermo Ochoa (Standard) bravurně vyrazil vedle branky.

76

Mahdí Carcela-González (Standard) nyní napálil míč na trenéra soupeře, po zásluze dostává za tento exces žlutou kartu.

75

Răzvan Marin (Standard) fauluje na polovině soupeře, Nicolas Penneteau (Charleroi) jde ven z vápna, aby mohl rozehrát.

74

Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Samuel Bastien, přichází Maxime Lestienne.

74

Je to tak, centr do vápna, ovšem do míst, kde nikdo nebyl... nic z toho opět není.

73

Volný kop pro Standard, vypadá to na centr do vápna Charleroi.

72

Hraje se ve středu hřiště, míč vybojovali domácí, kteří znovu útočí po pravé straně.

71

Probíhá poslední dvacetiminutovka tohoto utkání, které zatím rozhodně bavit nemůže...

69

Většina akcí domácích jde po pravé straně, ale to zatím nevede k úspěchu.

68

Žlutou kartu dostává Christophe Diandy (Sporting Charleroi).

68

Lutych se snaží něco vymyslet na polovině soupeře.

66

Nedaří se ani jednomu týmu, dnes to vypadá na bezbrankovou remízu...

65

Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině soupeře.

63

Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Paul-José M'Poku, přichází Moussa Djenepo.

62

Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Jérémy Perbet, přichází Victor Osimhen.

62

A vypadá to, že Paul-José M'Poku (Standard) bude muset být střídán, zranění mu nedovolí dál pokračovat v zápase.

61

Paul-José M'Poku (Standard) musí být ošetřován přímo na trávníku.

60

Následuje další roh pro Charleroi, tentokrát ale z pravé strany.

59

Hosté vybojovali rohový kop, jmenovitě Massimo Bruno, jehož střelu srazil obránce Lutychu vedle branky.

58

Nicolas Penneteau (Charleroi) si dojde pro míč před Cimirotem a trochu zklidní hru.

57

57. Hlavičku Renauda Emonda vyráží gólman Charleroi

57

Gólová šance domácích, po centru z levé strany hlavičkuje Renaud Emond, ale Nicolas Penneteau (Charleroi) předvádí fantastický zákrok a střelu vyráží!

56

Marco Ilaimaharitra (Charleroi) fauluje na polovině soupeře, je pískán útočný faul, míč pro Lutych.

55

Guillermo Ochoa (Standard) včasným výběhem sebral míč před dobíhajícím Nianem, dobrý zákrok.

54

Míč dolétl před branku, kde ale Núrio Fortuna (Charleroi) odkopává a domácí se tak do zakončení opět nedostanou.

53

Rohový kop pro Charleroi, hosté rozehrají z pravé strany.

52

Luis Pedro Cavanda (Standard) neuspěl na pravém křídle, kde upadl u postranní čáry, ale faul to nebyl.

51

Hosté nyní kombinují u půlící čáry.

50

Pas před branku Penneteaua, který jde do souboje a chytá míč.

49

K vlastní brance směřuje přihrávka Martose, Nicolas Penneteau (Charleroi) si musí pospíšit s rozehrávkou.

48

V úvodu druhé půle se hraje převážně ve středu hřiště.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:08.
Sedm nastavených minut právě vypršelo a po hvizdu sudího se ozývá pískot. Standard nepřesvědčil o svých kvalitách a byť je v dnešním duelu favoritem, v první půli to na hřišti rozhodně znát nebylo.

45+7

45+7

Toto by měla být již poslední nastavená minuta, kterou budou chtít domácí strávit na polovině soupeře.

45+5

Núrio Fortuna (Charleroi) je již na nohou a pokračuje se dál, hosté útočí po levé straně.

45+4

Pravdou je, že Luis Pedro Cavanda (Standard) tam udeřil hned dvakrát Núrio Fortunu (Charleroi) do obličeje... nepochopitelně se nepískalo.

45+3

Standard na polovině soupeře, tam padá jeden z hráčů Charleroi na trávník a drží se za obličej.

45

Žlutou kartu dostává Dorian Dessoleil (Sporting Charleroi).

45

Nastavuje se sedm minut, to kvůli dlouhému ošetřování gólmana Charleroi.

42

Žlutou kartu dostává Marco Ilaimaharitra (Sporting Charleroi).

41

41. Massimo Bruno (Charleroi) orazítkoval břevno domácí branky!

41

První gólová šance zápasu, Massimo Bruno (Charleroi) orazítkoval břevno domácí branky!

40

Posledních pět minut první půle načal svou střelou vedle branky Jérémy Perbet (Charleroi).

38

Collins Fai (Standard) odcentroval z levé strany, ale míč odhlavičkoval obránce Charleroi do bezpečí.

37

Ale u půlící čáry propadl v souboji Cristian Benavente (Charleroi), takže míč získávají domácí.

36

Nicolas Penneteau (Charleroi) si dokázal poradit s hlavičkou Emonda, hosté rozehrávají.

35

Jérémy Perbet (Charleroi) v souboji s domácím Gojko Cimirotem, volný kop z pravé strany, na polovině Lutychu.

34

Hraje se ve středu hřiště, hosté získávají míč.

33

Hosté rozehráli rohový kop z pravé strany, míč na bližší tyči odehrál Dorian Dessoleil (Charleroi), ale branku netrefil.

32

Diváci nyní nesouhlasí s rozhodnutím sudího, který nařídil roh pro Charleroi.

31

Hra je hodně kouskována množstvím faulů, to je škoda, trpí tím kvalita předváděného fotbalu.

30

Žlutou kartu dostává Collins Fai (Standard Lutych).

29

Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře, k míči se ale poté nedostávají.

27

Potlesk nyní sklízí Gojko Cimirot (Standard), který vybojoval míč pro svůj tým.

26

Obránce Charleroi nic nevymýšlí a odkopává míč do autu.

24

Tak konečně se zase začne hrát, Nicolas Penneteau (Charleroi) vykopává od své branky.

22

Stále pokračuje ošetřování gólmana Charleroi, který zřejmě dál bude v bráně, ale již s ovázanou hlavou... nezbývá než dodat, že v helmě od Petra Čecha by se mu to nestalo.

20

Zranění Penneteaue asi není z těch lehčích, vypadá to, že dostal kolenem do hlavy... je otázka, zda bude vůbec moci dál pokračovat.

19

Nicolas Penneteau (Charleroi) musí být, po předchozím střetu před vlastní brankou, ošetřován, toho využili ostatní hráči k osvěžení u laviček.

18

Tentokrát Carcela-González poslal míč před branku, kde šel do souboje gólman Charleroi, který lapil míč, ale srazil se s vlastním obráncem Marinosem.

17

Hosté se osvobozují dlouhým odkopem, to jim v tuto chvíli stačí.

16

Mahdí Carcela-González (Standard) ještě zachytil míč u pravé postranní čáry, pak ale nedokázal odcentrovat.

15

Jenže žádné nebezpečí brance Charleroi, z rohového kopu domácích, nehrozili, míč končí v autu.

14

Rohový kop pro Standard, domácí rozehrají z pravé strany.

13

Nicolas Penneteau (Charleroi) vykopává míč daleko od své branky, hrají ale domácí.

12

Mahdí Carcela-González (Standard) fauluje před pokutovým územím Charleroi, míč pro hosty.

11

Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč na svých kopačkách.

10

Gól nebyl uznán pro ofsajd Renauda, správné rozhodnutí sudího.

9

Předčasná radost domácích, kteří již slavili první gól Renauda Emonda, ale rozhodčí píská a přerušuje hru, vše bude řešit videocentrum.

8

Diváci pískají, domácí si nyní nerozuměli v rozehrávce a míč skončil v autu.

7

Standard se ale celkem v klidu ubránil a domácí zaútočili, Renaud Emond se dostal ke střele zpoza vápna, branku ale přestřelil.

6

První rohový kop v zápase rozehrají hosté, je to z levé strany.

5

Hosté se s přehledem ubránili a nyní sami útočí.

4

Volný kop domácích, z pravé strany, na polovině Charleroi.

3

Guillermo Ochoa (Standard) musel jít do souboje s Nianema je úspěšný.

1

Standard Lutych: Ochoa – Cavanda, Laifis, Fai, Luyindama Nekadio – Carcela-González, Cimirot, M'Poku, Marin – Bastien, Emond.
Náhradníci: J-F. Gillet – Vanheusden, Agbo, Carlinhos, Pocognoli, Djenepo, Lestienne, Sá.

Sporting Charleroi: Penneteau – Marinos, Martos, Dessoleil, Fortuna – Diandy, Bruno, Benavente, Ilaimaharitra – Perbet, Niane.
Náhradníci: Riou – Osimhen, Angella, Busi, Rodes, Hendrickx, Willems, Gholizadeh.

Rozhodčí: Visser – De Rocker, De Weirdt.
SPORTING CHARLEROI
Charleroi vstoupil do ligy prohrou doma s Antverpami (0:1), pak ale zazářil v Eupenu, kde vyhrál 4:1! Ano, v tom Eupenu, kde 1. září prohrál Standarda 1:2... Pak však Charleroi třikrát prohrálo a spadlo do míst, kde ho letos odborná veřejnost očekává. V posledním kole si však Sporting vyšlápl na Mouscroun a po výhře 3:1 se katapultoval na desátou příčku.
STANDARD LUTYCH
Standard má v souboji s Charleroi co napravovat. Do ligy vlétl cennou domácí výhrou 3:2 nad Genterm, pak ale nedokázal skórovat v Beverenu a poté i doma s Cercle Bruggy. To však nebyly jediné zaváhání v úvodu sezóny, hodně nečekaná byla i porážka 1:2 v posledním ligovém kole na hřišti Eupenu. Následkem toho se první místo již v úvodu sezóny Standardu vzdaluje, na zatím suverénní Club Bruggy ztrácí Lutych již pět bodů!
Utkáním, které se odehraje na Stade Maurice Dufrasne v Luychu provede jako hlavní sudí Lawrence Visser, kterému budou na čarách asistovat De Rocker s De Weirdtem.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 7. kola belgické nejvyšší fotbalové soutěže, v němž STANDARD LUTYCH přivítá na svém stadionu ROYAL CHARLEROI.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.