2:1
konec (0:1, 1:0, 1:0)
12.01.2019, 06:30 • Obihiro arena, Japonsko • O udržení • Adam Joska (@AdamJoska2)
Japonsko – Česko
2:1
konec (0:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 23. Sonojaová (Satová), 46. Itová (Wadžimaová) – 5. Haasová (Mazancová, Kaltounková)
Karty:
Neproměněná penalta:
Japonsko:
R. Sasakiová (Halloranová) – K. Cucumiová, Nomuraová, Jamašitaová, Sakuraiová, Takahašiová, Tomiučiová, Kosugaová – Itová, A. Sasakiová, Wadžimaová – M. Cucumiová, Suzukiová, Šigaová – Satová, Sonojaová, Šimomukaiová – Ušiová, Kamadaová, Nagaokaová – Hajakawaová.
Náhradníci:
Trenér:
Česko:
J. Pejšová (Švejdová) – Škrdlová, Jandušíková, Kotounová, D. Pejšová, Radová, Šmajdová, Seroiszková, Hanzlíková, Hrušová – Čajanová, Mlýnková, Dýcková – Mazancová, Kaltounková, Haasová – Machalová, Exnerová, Sýkorová – Sarnovská, Hájková.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Haacková, Nurmiová – Geboraová, Mokhová
Diváci:
1. třetina | ||||
04:54 | CZE | 1:0 | Haasová (Mazancová, Kaltounková) | |
14:02 | CZE | 2 | Seroiszková, držení | |
14:53 | CZE | 2 | Mlýnková, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:53 | JPN | 1:1 | Sonojaová (Satová) | |
33:29 | CZE | 2 | Mlýnková, sekání | |
35:20 | JPN | 2 | A. Sasakiová, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:12 | JPN | 2:1 | Itová (Wadžimaová) | |
51:58 | CZE | 2 | Sýkorová, nedovolený zásah tělem (ženy) | |
Konec |
Havířov – Chomutov 11:00 3:1
Mountfield HK – Kladno 12:00 2:0
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 3:2
Olomouc – K. Vary 12:00 3:6
Vítkovice – HC Litvínov 12:00 5:3
Třinec – Plzeň 12:00 2:0
Vsetín – Liberec 12:00 4:6
Kometa Brno – Slavia • po s.n. (3:1) 12:30 5:4
Sparta – Salzburg • po prodl. 13:00 3:4
Přerov – Jihlava 16:00 2:4
Pardubice – Č. Budějovice 16:00 6:3
Jihlava – Tábor 11:30 4:0
Zlín – Kometa Brno 12:00 4:1
Vítkovice – Havířov 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 12:00 1:4
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:7
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 5:2
Kladno – Mountfield HK 12:00 5:2
Slavia – Plzeň 12:00 1:5
Č. Budějovice – Žďár n/S • po s.n. (1:0) 12:30 5:4
Třemošná – Kobra 12:45 2:5
Třinec – Pardubice 13:00 5:4
K. Vary – PZ Kladno 13:00 3:5
Olomouc – Přerov • po prodl. 15:00 1:2
Sparta – Chomutov 16:00 2:1
59:56
59:50
59:30
58:43
57:53
57:23
57:00
56:34
56:04
54:43
54:03
53:22
52:39
51:58
51:24
50:16
48:54